איך עובדים עליכם בעיניים ואתם נשארים עם האקנה


אחוז ניכר מהלקוחות שלנו הם לקוחות אשר ניסו כמעט כל טיפול אפשר לאקנה וזרקו על הדרך אלפי שקלים ונשארו עם האקנה בפנים... ועם הרבה פחות כסף בכיס.

אך איך זה עובד ? 

שוק האקנה הינו אחד השווקים הגדולים בעולם , 50% מהאוכלוסיה סובלת או סבלה מאקנה  מה שאומר שהשוק הזה מגלגל מיליארדים בעולם , אין דבר נוראי יותר מלנצל חולשה של בנאדם למטרת עושר כספי (זו דעתי האישית ) .

אתם סובלים מאקנה ונמצאים במצוקה רגשית - זה הפנים שלכם! פה בדיוק מנגונני המכירות שהובאו מאמריקה לישראל בעשור האחרון מעצימות את הכאב שלכם ומוצצות לכם את הכסף באלגנטיות ומושכים אתכם באף...

סביר להניח שתקבלו "מדריך חינמי" או "מוצר חינמי" בעל ערך גבוה בחינם או מקסימום תמורת כמה שקלים בודדים - המטרה היא לגרום למוח שלכם להתרגל לבצע רכישה מאותו גוף או אדם , המוח שלנו קונה שוב (בפעם הבאה זה יקר יותר) מאותו מקום.

במקביל תראו המון סרטוני וידאו "אותנטים" על אנשים שהטיפול באקנה שינה להם את החיים (מוכרים לכם מה יקרה שלא יהיה לכם אקנה) המון תמונות של לפני אחרי (שאפשר לקנות באינטרנט בכמה דולארים...) ואחרי שרכשו את הבטחון שלכם ונתנו לכם חכה (משהו חינמי) אתם תקבלו את זה מאחורה... מחיר אסטרונומי לטיפול באקנה בכמה אלפי שקלים (זה יראה לכם רציני - כי טיפול באלפי שקלים כנראה עובד... אבל לא) תשלמו כמו גדולים כי הובילו אתכם באף בססמאות וסרטים מפוברקים ושטפו לכם את המוח במערכת יחסים של חודש בערך דרך המייל ושיחות טלפון ומוצרים ויעוץ חינם ו...הטיפול לא יעבוד.

אז הינה לכם כמה עצות:

1. "מרכז" , "מכון" , שמות מפוצצים למכונים פרטיים אשר קוראים לעצמם אוטיריטות כי אף אחד לא הגדיר אותם כאוטוריטה.

2. סרטוני וידאו זה הדבר החם - יפוצצו אתכם בסרטוני וידאו כי וידאו זה הדבר הכי מוכר , מה שאתם לא יודעים כמה טיפולים נכשלו ומה האותנטיות של סרטוני הוידאו...

3. יעשו הכל על מנת לקחת מכם את כתובת המייל\טלפון על מנת לדוור לכם תכנים שיווקים בלי סוף.

4. "יבדקו" אם הטיפול מתאים לכם - הטיפול בטוח יתאים לכם זה עוד טריק לגרום למוח שלכם לקנות בשלב מאוחר יותר.

5. תזכרו שאין מתנות חינם - יתנו לכם "מתנה" בעלת ערך על מנת ליצור אתכם מערכת יחסים , הסיבה היא שאף אחד לא משלם 5000 - 7000 ש"ח מייד , צריך לקנות את הביטחון שלכם קודם.