אקנקסט W הורמונאלי לנשים

הסבר

פורמולת אקנקסט W מיועדת לנשים ואין שום מניעה להיחשף לשמש

פורמולת אקנקסט W הינה פורמולה המוכנה במיוחד עבורך ברקיחה אישית בבית מרקחת ,הפורמולה מגיעה ב 2 בקבוקים המספיקים ל 3 חודשים,הפורמולה מדמה את הפעילות ההורמונאלית של גלולות נגד הריון יסמין \דיאנה כמובן ללא כימיקלים או הורמונים סינטטתים אלא רכיבים הומאופאתים בלבד.

טיפול באקנה הורמונאלי אצל נשים הינו נפוץ מאד, אחת הטעויות הנפוצות הוא להשתמש בראקוטן או בטיפולים אנטי דלקתיים או קוסמטים אחרים. הרי אם מקור פצעי האקנה הוא בעיה הורמונאלית (בדרך כלל חוסר איזון בהורמונים אסטרוגן פורגסטרון גונדוטרופין טוסטסטרון) הרי שום אנטיביוטיקה או טיפול קוסמטי לא ימנע או יפתור את הבעיה אלא רק יקל על המצב. אם את סובלת גם מצמיחה של מוגברת של שיער בפנים סביר להניח שהאקנה שלך הינו הורמונאלי כתוצאה מחוסר איזון מובהק בהורמון טוסטסטרון. בדרך כלל אקנה הורמונאלי מטופל בהצלחה (באקנה…) באמצעות גלולות נגד הריון יסמין או דיאנה , אך הרבה נשים אינם יכולות או לא רוצות לקחת גלולות למניעת הריון וכאן מתחילה הבעיה.

אנחנו מנוסים בזה וטיפלנו כבר במאות נשים בהצלחה יתרה אשר סבלו מאקנה על בסיס הורמונאלי (הפורמולה מעולה גם לשחלות פוליציסטיות) הרכב הומאופאתי וצמחי מיוחד המורכב מ 10 צמחי מרפא ורכיבים הומאופאתיים מופלאים ומוכחים. הפורמולה אינה מתאימה לגברים אלא רק לנשים . האקנה מאזנת הורמונאלית וגם מקלה על תסמיני המחזור והביוץ במקביל תוך מספר ימים מועט (ממוצע של 28 ימים) הפנים שלכן יהיו חלקות מתמיד. את הפורמולה יש לנטול לפחות 3 חודשים למרות ההקלה לאחר חודש בממוצע על עור הפנים.

הפורמולה נקראת ACNEXT W והיא הפורמולה הטובה ביותר לטיפול באקנה הורמונאלי.

מחיר הטיפול ל 3 חודשים הינו 1490 שח

חשוב לדעת שטיפול באקנה הורמונאלי יכול להיות שונה מאשה לאשה , ישנם נשים שיראו תוצאות כבר בחודש הקרוב

וישנם נשים שהתהליך יתארך ויכול לקחת גם 6 חודשים , בכל מקרה פורמולת W אינה תחליף לגלולות למניעת הריון וגם הטיפול באקנקסט W עלול להיכשל.


הוראות שימוש:

20 טיפות פעמיים ביום מתחת ללשון או בחצי כוס מים בוקר וערב, מומלץ בוקר וערב על כיבה ריקה (חצי עשה לפני האוכל או שעתיים אחרי האוכל)