פורמולת אקנקסט החזקה והבטוחה

הסבר

פורמולת אקנקסט פלוס הינה פורמולה המיועדת לטפל באקנה קשה או כרוני, כרוני הכוונה מעל 5 שנים לא משנה מאיזה גיל, הטיפול באקנקסט פלוס מביא לתוצאה של פנים חלקות במהירות יותר מכל טיפול אחר על ידי טיפול בדלקת העור וטיפול במה שגורם לפצעים להיווצר כך שאתם נהנים מטיפול עמוק ויסודי ולא רק טיפול בסימפטום אלא בשורש הבעיה של האקנה, אז מי שרוצה פנים חלקות ומהר אקנקסט פלוס היא התשובה, אקנקסט פלוס הינה הרכב צמחים משולב ושונה מכל מה שהכרתם עד היום והיא נחשבת לפורמולה החזקה והמהירה ביותר לאקנה בפנים , הפורמולה מגיע ב 3 בקבוקים המספיקים ל 3 חודשים ב 90% מהמקרים רואים תוצאות מעולות על הפנים כבר אחרי 10 ימים בממוצע.

הפורמולה הינה הפורמולה המהירה ביותר בנבחרת שלנו בזכות הרכיבים האנטי דלקתיים בה רואים הקלה בפצעים בטווח מידי כמעט גם במקרים קשים מאד.את הפורמולה יש לנטול במשך 3 חודשים ברצף. אין מניעה להיחשף לשמש והיא מתאימה לנשים וגברים כאחד.

הסבירות שלא תראו שינוי בפנים בטווח של 21 יום הינו אפסי.

הפורמולה מורכבת מיקס צמחי מרפא במינון ודילול מיוחד ועוצמתי המכיל את הרכיבים הבאים:

קלנדולה:

מוצאו של הצמח במצרים ובמזרח התיכון. הוא נפוץ כגידול חקלאי וכצמח נוי בארצות רבות. שמו העממי של הצמח( Marigold ( מרמז על צבעם הכתום העז של פרחיו, המשמשים לריפוי. שמו הלטיני ) Calendula ( נגזר מהמילה המתארת את לוח השנה היווני )”קלנדרי“(, והיא מרמזת על חודשי הפריחה הארוכים של הצמח, הנמשכים כל ימות השנה למרות שבחודשי החורף מתמעטים הפרחים. תיעוד היסטורי לשימוש בצמח לצורכי רפואה קיים בתרבות –היוונית הקדומה, ולפניה גם בתרבות האינדיאנית ובתרבות הערבית הקדומה, בהן שימש גם לצורכי קוסמטיקה ומאכל.

ברפואת הצמחים המודרנית נחשב ציפורן החתול לצמח עדין, המתאים גם לטיפול בילדים. הצמח נפוץ במיוחד בשימוש חיצוני, והוא מהווה בסיס לקרמים רפואיים רבים. גם בשימוש פנימי הוא מקובל, בעיקר בטיפול בזיהומים ודלקות.

אנגליקה סינית\ Angelica sinensis :

האנגליקה הסינית משתייכת למשפחת הסוככיים ומוצאה בסין, ביפן ובקוריאה. זהו עשב רב שנתי מגיע עד לגובה של שני מטרים, בעל שורש ארוך, בשרני וארומטי. אחד מכינוייו של הצמח הוא הגינסנג הנשי‘, בשל פעילותו המאזנת והמזינה על המערכת ההורמונלית הנשית, ואמנם ברפואה הסינית המסורתית משמשת האנגליקה למטרות אלו מזה אלפי שנים. ברפואת הצמחים המודרנית נחשבת האנגליקה הסינית לצמח עדין, ומיועדת בעיקר לטיפול במגוון בעיות רפואיות שמקורן מערכת ההורמונלית הנשית.

קיסוסית\SMILAX :

זהו צמח ממשפחת הקיסוסיים אשר מינים שונים שלו משמשים למטרות דומות במסורות רפואה שונות ברחביאמריקה, אירופה ואסיה. ברפואת הצמחים המודרנית הוא נחשב לצמח עדין המותווה בעיקר לטיפול בבעיות עור כרוניות.

Echinacea angustifolia :

השימוש לצורכי רפואה בצמח מקורו בילידים של צפון יבשת אמריקה, שכינו אותו שורש הנחש‘, בשל הדמיון שבין שורש האנגוסטיפוליה הכהה לבין נחש. הדמיון הצורני רימז להם על האפשרות להשתמש בו כנגד הכשות נחשים. ואמנם, בשימוש חיצוני נהגו להשתמש בתמציות אכינצאה לטיפול בהכשות נחשים, עקרבים ומיני חרקים שונים. מרקחות של הצמח שימשו גם לנגעים בעור, לריפוי פצעים, אקנה, פריחות ופטריות. בנוסף, השתמשו בו הילידים לשיכוך כאבים ולטיפול בדלקות ובזיהומים, בסיפיליס, בטיפוס, בדיזנטריה ובטפילי מעיים אחרים, בזיהומי דם חמורים, בדלקת קרום המוח וכנוגד זיהום כללי. למרות שלפחות 12 שבטים שונים עשו בצמח שימוש מורכב, אין כיום בידי הרבליסטים מידע מדויק לגבי אופן הכנת והרכבת הפורמולות הספציפיות. עם זאת, ידוע כי ילידי צפון אמריקה שמו דגש על שימוש בתמציות המערבות חלקים שונים של צמחים ממינים שונים, וכמעט לעולם לא השתמשו בחלק אחד בלבד.

הרופאים האקלקטים של סוף המאה ה-19, שהתמחו בשילוב רפואת צמחים מסורתית ברפואה מדיצינית מערבית, הם שייבאו את האכינצאה למערב לאחר שלמדו מילידי המקום כיצד להכין ממנה מרקחות שונות.

באמצע המאה ה-20 החלו לחקור את הצמח באופן מדעי, בעיקר

בגרמניה ובארהב. החוקר הידוע ביותר של הצמח היה הגרמני ואגנר, שהוכיח לראשונה, ב– 1988, כי תמצית הצמח אחראית לעלייה ניכרת בפעילות המערכת החיסונית אצל עכברים. באנליזות כימיות שנערכו בהמשך על מיני הצמח השונים, בודדו עשרות חומרים פעילים, שלגבי כל אחד מהם הוכחה פעילות ספציפית של עירור והמרצת מערכת החיסון האנושית.

מאז מחקריו של ואגנר פורסמו מאות מחקרים על הצמח, הנחשב לנחקר ביותר מבין צמחי המרפא. פרסום המחקרים ותוצאותיהם החיוביות הפכו את האכינצאה לנפוץ ביותר בשימוש: בגרמניה נרשמים מדי שנה 2.5 מיליון מרשמים הכוללים את הצמח, והשוק האמריקני של האכינצאה מוערך בכ-300 מיליון דולר בשנה. סתגלנותו הגבוהה של הצמח לתנאי אקלים וקרקע שונים הופכת אותו לזמין ביותר, ולזול באופן יחסי.

Lonicera japonica :

זהו שיח מטפס רב שנתי ממשפחת היערתיים המתנשא לגובה של עד עשרה מטרים ונפוץ בסין, יפן וקוריאה כצמח בר וכן כצמח מתורבת המשמש לנוי. העלים תמימים ונגדיים, הפרחים בעלי הריח המתקתק ערוכים בזוגות ומופיעים כתפרחת לבנה ההופכת תוך מספר ימים לצהובה/זהובה. הפריחה מתחילה באביב ומסתיימת עם בוא הקיץ. צבע הפרי כחול/שחור ואסור לשימוש בשל רעילותו. היערה מקובלת מאד ברפואה הסינית המסורתית ונזכרת לראשונה בחיבור הנודע Xinxiu Bencao, אשר פורסם בשנת 659 לספירה, כאחד מעשבי המרפא החשובים ביותר לסילוק חום ורעילות מהגוף.

הוראות שימוש:

20 טיפות 3 פעמים ביום מתחת ללשון או בחצי כוס מים בוקר וערב, מומלץ בוקר וערב על כיבה ריקה (חצי עשה לפני האוכל או שעתיים אחרי האוכל)