טיפול באקנה הורמונלי

תוכן עניינים

פורמולת אקנקסט טיפות הקסים לפצעים בפנים ולא משנה מה הסיבה

אם את סובלת מאקנה הורמונלי או כל פצעים בפנים ולא משנה מה הסיבה זה הפתרון עבורך את יכולה להרגע ולדמיין את הפנים שלך חלקות מאקנה ופצעים  ומהתפרצויות של פצעים סביב המחזור (אם הוא מדייק בכלל…) כי בקרוב מאד את הולכת להיפטר מהאקנה שלך ולהינות מעור פנים חלק מפצעים.

פורמולת אקנקסט W הפורמולה הטבעית היחידה שמטפלת בבעיה ההורמונלית ובשחלות הפוליציסטיות במקביל לדלקת העור – כל טיפול אחר שתעשי שלא יטפל לך בשורש הבעיה תהיה הקלה זמנית ותו לא, אל תזרקי את הכסף שלך לפח, תקשישי כמה דקות ותביני למה את סובלת עד היום מחצ'קונים. אקנקסט W מטפלת בבעיה ההורמונלית במקביל לדלקת העור ומבטיחה לך את התוצאות הטובות ביותר לטיפול באקנה הורמונלי, בטווח של 40 יום בממוצע (יש נשים שגם אחרי שבועיים מדווחות על תוצאות מדהימות) תהני מעור פנים חלק מפצעים אם יש לך שאלות את מוזמנת להתקשר אלינו ליעוץ 0737083017, אלפי נשים שסבלו מאקנה הורמונלי ושום דבר לא עזר להם אחרי שזרקו אלפי שקלים לפח השתמשו באקנקסט W ונהנות היום מפנים חלקות, אל תבזבזי זמן.

אקנה הורמונלי איך הוא נוצר

 "הפרעה" או חוסר איזון הורמונלי הגוף מוצף בהורמון טוסטסטרון ההורמון הזה משפיע באופן ישיר על עור הפנים וגורם לעיתים גם לצמיחה מוגברת של שיער, בדרך כלל ההורמון הזה מתאזן בגיל הבגרות אך אם עברת את גיל 21 ואת עדיין סובלת מפצעי אקנה יש לך בעיה הורמונלית מובהקת, כשההורמונים "משתוללים"  בעיקר ההורמון הזה הם גורמים לייצור מוגבר של סבום המיצר כמות מוגברת של שומן  (סבום) מבלוטות החלב שעל פני העור. הסבום גורם לחסימת הנקבוביות ומפריע לניקוז הטבעי של השומן מתוך העור. ואז הפנים שלך מתמלאות בפצעים וסימנים אדומים.

שום טיפול ולא משנה איזה טיפול תבחרי לא יפתור לך את הבעיה אלא יתן לך מענה מקומי זמני ותו לא, אקנקסט W הינה היחידה שתטפל לך בבעיה הזאת.

אקנה הורמונלי טיפול

טיפול באקנה הורמונלי באמצעות תזונה – ישנה מחלוקת גדולה מאד האם אפשר בכלל לטפל ולאזן הורמונלית באמצעות תזונה מעבר לזאת אסור על פי החוק לסגל תכונות מרפא למזון מניסיון אישי שלנו לא ראינו אשה אחת ששינתה את התזונה שלה וגם אחרי שנתיים הלכה ועשתה בדיקות דם וההורמונים שלה מאוזנים או מישהי שסבלה משחלות פוליציסטיות ותזונה הקטינה את השחלה זה לא באמת קיים, כך שתזונה  אינה רלוונטית, עם זאת ברור שאם תפחיתו בשומנים וסוכרים זה ישפיע על עור הפנים שלכן.

אקנה הורמונלי טיפול קוסמטי

הטיפולים הקוסמטים מבוססים על ניקוז בלוטות החלב, הפתרון בהחלט נותן פתרון אך הוא יהיה זמני בלבד מכיון שההורמונים ממשיכים להשתולל והניקוז אינו מטפל בבעיה ההורמונלית.

טיפול באקנה הורמונלי באמצעות אקנקסט W

אקנקסט W הינה פורמולה הומיאופאתית המאזנת את ההורמונים אסטרוגן וטוסטסטרון בצורה בטוחה וללא תופעות לוואי במקביל לטיפול בדלקת העור, התוצאות נראות לעין בטווח של 40 יום בממוצע לשיפור ניכר מומלץ להשתמש בפורמולה במשך 6 חודשים לתוצאות מירביות, במקרה של פנים מלאות בפצעים מומלץ להשתמש במשחת גרפיטי לשנו אשר עושה פלאות באדמומיות ובצלקות.

לרכישת אקנקסט עם קוד קופון של בריג'יט ליחצו כאן