טיפול באקנה מהיר עם תוצאות תוך שעה על הפנים

תוכן עניינים

עם כל הפרסומים ברחבי הרשת זה בטח נשמע לכם סוג של פייק או משהו לא אמין בעליל אבל זו האמת… ניתן לטפל באקנה מכל סוג שהוא (בעיקר בפנים) ולראות תוצאה כבר מהטיפול הראשון שעורך כשעה אחת בממוצע.

טיפול באקנה מהיר

הטפול באקנה מהיר מתבצע באמצעות אוריקולותרפיה שזה דיקור אוזן לא מדובר בדיקור סיני אלא בשיטה שמבוססת על רפואה קונבמיונאלית המפעילה את כוחות הריפוי הפנימיים של הגוף לטיפול יש יתרונות רבים: מהירות – אין מהיר יותר מהטיפול הזה באחריות, 0 תופעות לוואי,מטפל בשורש הבעיה. למרות שכבר מהטיפול הראשון רואים הבדל דרמטי בפנים זה לא מסתיים בטיפול אחד והטיפול מצריך סדרת טיפולים של 8 טיפולים פעם בשבוע, התוצאות הן כמובן לא שיגרתיות ותתן לכם מראה עור פנים חלק מתמיד.

טיפול באקנה מהיר מחיר

המחיר לסידרת טיפולים של 8 טיפולים הכוללים גם פורמולה שתתואם לכם באופן אישי לכל התקופה להמשך הטיפול בבית כולל משחת גרפיתי בוץ למניעת צלקות אקנה (לא כולל הטיפול בצלקות לאחר מכן אם יהיהו כאלה) הינו 6,000 ש"ח, הטיפול הראשון הכולל בדיקת התאמה ואת הטיפול הראשון שכבר בו תראו הבדל בפנים תוך שעה הינו 300 שקלים.

טיפול באקנה מהיר – למי זה מתאים

הטיפול האישי שלנו באמצעות דיקור באםרכסת האוזן מתאים למי שמבקשים הצלחה של 100% בטיפול, על מנת להבטיח לכם דבר כזה יש להגיע לבדיקת התאמה לטיפול – לא כולם מגיבים לטיפול למרות שזה באחוזים קטנים עדיין יש לבצע בדיקת התאמה לטיפול, הטייפול בעיקר מתאים למי שיש ארוע בזמן הקרוב (חתונה,ארוע עם צילומים וכו') , למי שהטיפול השטחי של הקוסמטיקאית לא הועיל לו , למי שנטלו כדורים כמו ראוקוטאן,מינוציקלין וכו' ועדיין האקנה חזר לו, ולמי שסובלת מאקנה הורמונלי.

טיפול באקנה מהיר איך מתבצע הטיפול

הטיפול מתחיל בבדיקה מקיפה וקפדנית דרך אפרכסת האוזן אשר תגלה למטפל את מקור הבעיה – לרוב הבעיה תהיה הורמונלית אך ישנם מקרים שהבעיה הינה לחץ וסטרס,בעיות עיכול,בעיות בכבד, וכו'

לאחר שיודעים את מקור הבעיה קל יותר לטפל בה בהתאמת פורמולה צמחית\הומיאופאתית בנוסף לדיקור באוזן שמתבצע פעם בשוע למשך כ 45 דק ומתקיים בבת ים על פי התו הסגול.

לקביעת בדיקת התאמה התקשרו עכשיו 0737083017

 סיבות מעולות לטפל באקנה, עם הטיפול המשולב שלנו

אוריקולתרפיה – ריפוי אמיתי מהשורש – באמצעות טיפול אוריקולותרפי ניתן להחזיר את המערכת ההורמונלית לאיזון, לחזק את המערכת החיסונית, ולהחזיר את הגוף והנפש לאיזון – כל אלו יחד מאפשרים לרפא את האקנה ריפוי אמיתי מהשורש – ולא להסתפק רק בפתרון אסתטי זמני.

פורמולה צמחית שנרקחת לך באופן אישי – פורמולת אקנקסט הינה פורמולה מוצלחת במיוחד ומותאמת לקהל הרחב, אך ישנם מקרים שהבעיה מורכבת יותר וצריך לטפל בהורמון ספציפי או בבעיה אחרת – וכאן ניתן לעשות את זה.

הצמחים יוצרים שינוי משמעותי במצב האקנה, בממוצע כבר תוך 21 ימים, ידועים בסגולות שלהם ומחקרים שונים הוכיחו את יעילותם.

כלי אבחון מדויק לגילוי הבעיה ההורמונלית

אקנה יכולה להיגרם מכל מיני סיבות הורמונליות,  כדי להתאים את דרך הטיפול לכל אחת ולקבל תוצאות, יש לבדוק ולגלות את הסיבה הספציפית להיווצרות האקנה.

האוריקולותרפיה מעניקה לנו כלי אבחון עוצמתי, שמאפשר למטפל לגלות את המקור לאקנה בצורה מדויקת וכך להתאים את הטיפול והמינון בפורמולה במדויק לכל מטופלת

אוריקולותרפיה יחד עם צמחי מרפא – שילוב עוצמתי לתוצאות מהירות!

האבחון המדויק, הטיפול שמותאם אישית, הפורמולה הבלעדית של צמחי המרפא שמותאמת לך באופן אישי ועוצמת השיטה שמעניקה טיפול מקיף, מאפשרים ריפוי מהיר – ואכן, המטופלים רואים שיפור ונהנים מריפוי תוך 3-5 שבועות, תוצאות שמחזיקות מעמד לאורך זמן!

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram

מאמרים נוספים

משחה דואק
מאמרים חשובים

משחה דואק

במקרים בהם מדובר באקנה קשה עד בינוני, נהוג לשקול טיפול תרופתי בכדורים כשהמוצא האחרון הוא מינוציקלין,

קרא עוד »