טיפול בצלקות אקנה

תוכן עניינים

צלקות אקנה – מה זה ?

צלקות ופוסט אקנה נגרמות כתוצאה של החלמה לא תקינה של העור בעיקר בפצעים גדולים ומודלקים כתוצאה מדלקת חריפה שהיתה בפנים כתוצאה מהאקנה יש לציין שגם “פיצוץ” חצ’קונים גורם לצלקות אקנה , הצלקות מתאפיינות בחורים בעור הפנים,צבע לא אחיד (אדום,צהוב,חום) והצלקות יכולות גם לבלוט על העור. אם לא מטפלים בצלקות האקנה בזמן קשה יותר לטפל בהם אחר כך והם יכולות להישאר על הפנים שלכם כל החיים.

 

טיפול בצלקות אקנה גיל התחלה:

ניתן ומומלץ לטפל בצלקות אקנה מייד בסמיכות להחלמת העור מהפצעים ולא משנה הגיל, מומלץ לטפל בצלקות תוך כדי הטיפול במשחת גרפיתי בוץ או משחת צלקתון בזמן שיש פצעים בפנים כך יהיה קל יותר לטפל בצלקות לאחר גמר הטיפול באקנה.

טיפול בצלקות אקנה שיטות:

הטיפול בצלקות אקנה הינו ארוך ולוק זמן ארוך יותר מהטיפול באקנה ישנם משחות ופילינגים לקילוף העור אך הטיפול בצלקות האקנה מתחיל למעשה כבר מהטיפול באקנה באמצעות משחת כרפיתי בוץ המטפלת כבר בזמן האקנה וגורמת שלא יהיו סימנים אדומים וצמצמת את הצלקות, בנוסף באקנקסט מטפלים בצלקות אקנה באמצעות מזותרפיה בעזרת רכיבים מיוחדים מבוססים קולוגן וחומצה הילראונית כאשר “משייפים” את העור הפגוע יחד עם קרם קולוגן יעודי ומיוחד המטפל בצלקות האקנה, יש לציין שהתוצאה לא יכולה להיות זהה אצל כל אדם ויש כאלה שהצלקות יצמקט ב 50% בלבד ויש כאלה שב 100% לא ניתן לצפות את התוצאה מכייון שזה תלוי גיל,וזמן הצלקות על עור הפנים.

טיפול בצלקות אקנה מחיר:

המחירים לטיפול בצלקות אקנה נעים בין 4,000 ל 10,000 ש”ח 

הטיפול הראשון לבדיקת היתכנות שבמידה והטיפול מתאים לכם תוכלו לראות תוצאות בפנים כבר מהטיפול הראשון הינו 290 שקלים בלבד