עדויות


אקנקסט תגובות של אנשים שאקנקסט טיפל והעלים את האקנה מהפנים במהירות , אקנקסט היא הטיפול המהיר היעיל ביותר לטיפול באקנה בפנים ובגב

יעל.ל 22 חולון:

לא האמנתי! בטח אחרי אלפי שקלים שביזבזתי והבטחות "באחריות". התחלתי לשתות את הפורמולה וכבר אחרי שבוע היה שינוי משמעותי בפנים ואחרי חודש וחצי לראשונה מזה 8 שנים הפנים שלי חלקות!!!

ש.אלוש 31 תל אביב:

לא רציתי לקחת ראקוטן בגלל הקיץ שבא ופחדתי מכל הסיפורים על הפגיעה בכבד , אמרתי מה כבר יכול להיות ננסה , לקחתי 3 פעמים ביום 10 טיפות וכבר אחרי שבועיים בערך הרוב כבר ירד, מודה לכם מקרב לב וממליץ לכולם בחום.

ר.דהרי בת 20 מאשקלון:

אני חיילת בבסיס סגור ולא יכולה לצאת כל כמה ימים לטיפול בנוסף לא יכולתי להרשות לעצמי טיפול באלפי שקלים , אני סובלת מגיל 13 מאקנה ונסיתי כמעט הכל החליפו לי גלולות,מסכות זהב,טיפולים אצל קוסמטיקאית,שינוי תזונה ומה לא... כבר אחרי כמה ימים הפצעים קטנו ולאט לאט התחילו לראות פנים , בנוסף אפילו המחזור שלי התחיל להיות סדיר,עדיין לא חלקה לגמרי אבל הכי טוב שהיה לי בשנים האחרונות ממליצה לכולם בחום

ד.ז כפר יונה:

אני בת 39 פתאום בשנה האחרונה התחיל לי אקנה נסיתי הכל כולל הכל חוץ מרקוטן שלא בא בחשבון , נתקלתי במודעת פרסום ומתוך יאוש החלטתי לנסות גם את פורמולת אקנקס אחרי שבוע הייתי בהלם הפצעים ירדו ב 60% ואחרי חודש בערך הפנים שלי היו חלקות לגמרי.

דביר לוי פ"ת:

הלכתי לכל קוסמטיקאית אפשרית וכל מי שפירסמה בפייסבוק ובאינסטגרם , הלכתי למישהי שהגדירה את עצמה כ "קוסמת" שרפתי אלפי שקלים על מישחות ושטויות בסוף פורמולה שעלתה לי 400 ש"ח עשתה את העבודה הכי טוב והכי מהר

רבקה זיית:

כפיר...הפורמולה גאונית!!! תוך כמה ימים כבר ראינו שיפור ניכר על הפנים מה שלא ראינו אחרי אף טיפול אצל קוסמטיקאית ,לא אצל "הקוסמים" ואפילו לא באמצעות ראקוטן שייבש לבני את הפנים. אנחנו קונים עכשיו את הבקבוק השני בהמלצתכם לשימור המצב ולהמשך הטיפול. חבל שלא שמענו עליכם קודם הייתם חוסכים לנו אלפי שקלים (לדעתי יותר מ 15,000 ש"ח בשלוש השנים האחרונות) וסבל רב של בני דור שהגיע למצב שהוא כבר שם מייקאפ... אמליץ עליכם בחום ולא בגלל המחיר בגלל התוצאות על הפנים,תודה!

הדס בנישו , בת 22 תל אביב.:

שנכנסתי לאתר זה היה נראה לי שקר אחד גדול כי כבר שילמתי אלפי שקלים למכונים כאלה ואחרים שאפילו התחייבו לי בכתב שיחזירו לי את הכסף אם הטיפול לא יצליח, החלטתי בכל זאת לנסות - איך אומרים מקסימום זה יצליח:-) להפתעתי הרבה אחרי כמעט חודש רואים שיפור מטורף על הפנים , למען האמת מגיל 14 לא היו לי פנים כאלה חלקות , ממליצה לכל הבנות שמתלבטות לא להשתגע! ולא ללכת למכוני הלייזר והקוסמטיקאיות עם הלחץ המיכרתי וההבטחה שאם זה לא יעבוד קחי כסף חזרה - בולשיט! לא רוצה כסף חזרה רוצה פנים בלי פצעים ועכשיו! זה הדבר היחיד שעזר לי תקחו את הפורמולה תנשמו ותירגעו זה עובד.

אבי אליהו 24 בת ים:

אין לי מושג איך ראקוטן לא עשה מה שהפורמולה הזאת עשתה , לא יודע מה יש שם בפנים - הטעם שלה זוועה למען האמת... אבל וואלה זה אשכרה ניקה לי את הפנים , לא תוך שבועיים כמו שכתוב אחרי שבועיים הנפיחות ירדה זה כן אבל אחרי סיבוב שני של הפורמולה (חודש וחצי) הפנים חלקות לגמרי.

מלאני סודאי 22 נהריה:

ממליצה בחום!!! חברה שזה עזר לה סיפרה לי הפורמולה הזאת , אמנם לא היה לי הרבה פצעים בפנים אבל היו כמה קטנים שהיו יוצאים לי כל חודש ומטריפים אותי , התחלתי עם הפורמולה בתאריך 19.11.2018 והיום בתאריך 4.12.2018 הפנים שלי חלקות לגמרי אין אפילו אדום. גם אני לא הבנתי איך זה עובד (גם עכשיו לא מבינה...) אבל שווה.